Plajlar

Sarıgerme Plajı

7 km’lik bir uzunluğu ile, ülkemizin ve bölgenin en uzun kumsalına sahip Sarıgerme, Dalaman tatilinizde mutlaka bir gününüzü geçirmeniz gerektiren özelliklere sahiptir. Büyük ve geniş kumsalı, tertemiz ve masmavi denizi, yeşil mi yeşil çam ormanlarıyla doğa içinde bir cennet bahçesi gibidir. Plajın hemen çevresindeki yerlerde bulunan pek çok kafe ve bar ile, gününüzü taze tutup denize girebilirsiniz.

Sarsala Plajı

Aradığınız özellikler arasında hem yemyeşil ormanların olduğu bir koyda konaklayabilmek ve hem de tertemiz bir suya sahip denize girmek ise, doğru yer Sarsala Plajı’dır denebilir. El değmemiş ormanların hemen dibinde, kuş sesleri, doğanın bizlere sunduğu bütün güzellikleri ile, barındırdığı butik otellerde konaklayabilir ve denize bi kaç adım yürüyerek güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Gökgemile Plajı

Sahip olduğu doğal güzellikler ve ıssız yerleri ile, Türkiye’nin en şanslı bölgesi olmaya aday Dalaman, Gökgemile koyu ve içindeki eşsiz plajı ile, bir kez daha bizlere hayranlık uyandıracak şeyler sunuyor. Fethiye üzerinden kalkan teknelerle veya Hamam Koyu’ndan direkt olarak yürüyerek ulaşabilirsiniz. Tarihi kalıntıların arasında gizemli bir yolculuğua dahi çıkabileceğiniz Gökgemile, sayısız özellik ve güzelliklere sahip bir Dalaman plajıdır. Mutlaka uğramalı ve bu eşsiz güzelliğin tadını çıkarmalısınız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here